طراحی سایت و توسعه وب

webg

چرا برای تجارت خود به یک سایت نیاز داریم؟

شاید به جرات بتوانیم وبسایت را به عنوان قدرتمندترین ابزار تجاری امروز نام گذاری کنیم. یک وبسایت قدرتمند می تواند فرصت های بسیاری را برای تجارت شما ایجاد نماید و کسب و کار شما را رونق بخشد. در گذشته راه اندازی و مدیریت وبسایت ها کار دشوار و زمان بری بود، اما امروزه شما می توانید با تکیه بر تکنولوژی، با صرف زمانی کوتاه وبسایت خود را مدیریت نموده و در دنیای مجازی به کسب و کار بپردازید.

طراحی سایت‎های اینترنتی به دو شیوه داینامیک و استاتیک صورت می‎پذیرد. در طراحی سایت استاتیک، تمامی عناصر بر بستر فایل‎های اچ تی ام ال انجام و بصورت مستقیم بر روی سرور قرار می‎گیرد. ورود و تغییر محتوا و اطلاعات در سایت های استاتیک، نیازمند دانش فنی است و توسط شرکت طراح صورت می پذیرد، اما در طراحی وب سایت داینامیک، تغییرات توسط مدیر سایت و بدون نیاز به داشتن دانش عمیق فنی انجام پذیر است. امروزه طراحی سایت به شیوه استاتیک، بسیار محدود شده است و هم اکنون تنها برای سایت‎هایی استفاده می‎شود که بعدها اطلاعات آن تغییر و بروز رسانی نخواهد شد.

dynamic_websites1

٥ دلیل برای داشتن وب سایت … حتما حتما دانلود کنید.

خدمات توکان طیف وسیعی از نیازهای شما در زمینه وب را دربر می گیرد. در طراحی وب سایت بیشترین تمرکز ما بر جزئیات طرح است. همه پروژه ها دارای کنترل پنل اختصاصی می باشند که به شما این امکان را می دهد که به راحتی و در فضایی کاملا کاربر پسند تغییرات سلیقه ای خود را اعمال کنید. با مشاهده نمونه کارهای ما خواهید دید که ما به فراخور نوع فعالیت و درخواست هر مشتری سبک و طرحی نو پیشنهاد می دهیم و تمام تلاش ما بر پرهیز از کلیشه و تکرار است. خلاقیت و کاربر پسند بودن پروژه اولویت اول ماست.

گروه نرم افزاری توکان معتقد است که وب سایت شما ویترین حرفه ای شرکت شما در بازار است و میبایست از نظر فنی کاملاً بی نقص و مدرن، از نظر ظاهری شکیل و از نظر محتوا جامع و هدفمند باشد تا بهترین بازتاب ممکن از فعالیت ها، جایگاه و اعتبار شرکت شما را در بازارهای منطقه ای و جهانی به نمایش گذارد.

برای تیم طراحی سایت توکان هیچ غیر ممکنی وجود ندارد. این تفکریست که از بدو تاسیس توکان به عنوان آرمان اصلی این مجموعه مورد توجه قرار گرفت. توکان، هیچ غیر ممکن و یا محالی را نمی پذیرد و استقبال از بزرگترین چالش ها را به عنوان بخشی از مسیر رشد و پیشرفت خود می پندارد.

هر چیزی که در ذهن خلاق شما تصویر می شود در مسیر طراحی سایت حرفه ای قابل اجرا خواهد بود. به ما اعتماد کنید. نمی توانیم، نمی شود، امکان ندارد و احتمال دارد، در توکان کاملا بی معناست.

toucan-Think-diffrent2

توکان واکنش گرا طراحی می کند!

respond

قابلیت مدیریت و مشاهده در انواع دستگاه های دیجیتال

(انواع تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ و مانیتور با رزولوشن و سایزهای متفاوت)

پروسه طراحی وب سایت توسط توکان

toucan-process

نحوه پشتیبانی

تمامی خدمات توکان تحت استاندارد ITIL ارائه می شوند.

tel

فروش پایان راه نیست آغاز یک تعهد است

کل ایام هفته پاسخگوی شماییم