بالا باشید!

بهینه سازی وب سایت ( سئو – SEO )

حکایت اولین یافته‌ها در گوگل، حکایت مغازه‌هاست در راستهٔ اصلی بازار تهران و تعداد بازدیدکنندگان این سایت‌ها حکم سیل مشتریان این مغازه‌ها. شما هم می‌توانید خدماتتان را در بهترین سرقفلی دنیای مجازی عرضه کنید در حالی که یک هزارم قیمت چنین سرقفلی ای را راستهٔ بازار نمی‌پردازید!
باید بپذیریم کاربران رو به رشدِ اینترنت در ازدحام وب سایت‌ها، چاره ای جز جستجو و اعتماد به اولین یافته‌های موتورهای جستجو ندارند. ما به شما کمک خواهیم کرد در کمترین زمان ممکن رتبهٔ سایتتان را در موتورهای جستجو افزایش دهید. به این ترتیب شما در سایتتان مشتریانی با ارزش دارید که از یک سو به میل خود در سایت شما هستند و از سوی دیگر به عنوان اولین یافته‌ها به خدمات شما اطمینان کرده‌اند.

سئو چیست ؟ حتما حتما دانلود کنید.

سئو چیست؟
معنای لغوی سئو در عبارت SEO که مخفف Search Engine Optimization است نفهته است، این عبارت به معنی بهینه سازی برای موتور جستجوگر می‌باشد. بهینه سازی برای موتور جستجوگر به عملیاتی گفته می‌شود که سایت را قابل فهم تر برای موتورهای جستجوگر میکند و این فهم بیشتر باعث ارتقا و رسیدن به رتبه مناسب سایت است.

چرا سئو مهم است؟
موارد ذیل برخی از دلایل این موضوع می باشند: برتر بودن در نتایج جستجو مشتری های زیادی را به دیدار از وب سایت شما دعوت می کند. ۹۱ در صد از کاربران اینترنت از موتورهای جستجو استفاده می کنند. طبق آخرین تحقیقات بیش از ۲۵۰ میلیون جستجو در روز در کشور انجام می گیرد. ۷۳ در صد معاملات آنلاین به وسیله موتورهای جستجو آغاز می شود. ۵.۳ بیلیون از وب سایت با هم بر سر رقابت پول هستند، اما واقعیت این است که فقط کسرهایی از یک درصد به صفحه اول می رسند.
مهمترین ویژگی که سئو دارد، هدایت بازدید کننده هدفمند به سایت شما به صورت رایگان است. کمتر روش بازاریابی اینترنتی به صورت رایگان را پیدا خواهید کرد که افرادی را به سمت سایت شما هدایت کند که قصد خرید کالا و خدمات سایت شما را دارند. گوگل نه تنها چنین کاری انجام می دهد بلکه آنها را زمانی به سایت شما هدایت می کند که در مرحله تصمیم گیری برای خرید هستند و بنابراین بازدهی سئو بیشتر از تمام روش های تبلیغاتی دیگر است.

۵۹۲۲۰۰۰۰۰۰ جستجو در روز …

سئو چگونه انجام می شود؟
فرآیندهایی که باید در زمینه سئو انجام شود از زمان طراحی گرافیک و چیدمان سایت شروع میشود، با نحوه کد نویسی و معماری سایت ادامه پیدا میکند و با تولید محتوای مفید و مناسب تکمیل می شود. قطعا تولید محتوای مناسب بخش مهمی از سئو است و پس از این مرحله فعالیت بر روی عوامل خارجی می تواند موفقیت یک سایت را تضمین کند، از جمله این عوامل می توان به افزایش سرعت لود شدن سایت، قدمت سایت، فعالیت در شبکه های اجتماعی و… اشاره کرد. بنابراین سئو به همه جوانب سایت مربوط است.

چه کسانی به سئو نیاز دارند؟
هر وب سایتی که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت می کند، باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند. هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی می باشد، و مطالعات نشان داده است که پهنه عظیمی از کابران اینترنتی وب سایت ها را در موتورهای جستجو پیدا کرده اند. اگر شرکت شما نظر به ساخت یک وب سایت جدید و یا به روز کردن وب سایت قدیمی خود دارد، توجه داشته باشید که برای پیشرفت باید SEO را در الویت قرار دهید. به خاطر داشته باشید که SEO شما را در بازار معرفی میکند.

بطور کلی می توان اهداف سئو را به اختصار اینگونه بیان کرد:
. در بازدید وب سایت تاثیر بسزایی دارد.
. باعث ایجاد برند می شود.
. باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد.
. باعث شده وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری برخوردار شد.
. باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد.
. بهترین ابزار برای تبلیغات است.

چرا توکان؟
بهینه سازی وب سایت فرآیندی کاملا علمی و تخصصی است. توکان با صرف وقت و هزینه اطلاعات علمی و عملی تیم خود را در این زمینه به روز نگاه می دارد و این مهم ترین فاکتور ارتقا رتبه سایت شماست. با بالا رفتن رتبه سایت شما و قرار گرفتن آن در صفحات اول جستجو مخاطبان شما به طور چشمگیری افزایش می یابند. داشتن اطلاعات روز در این زمینه و استفاده از تکنیک های کاربردی که صرفا با تجربه بدست آمده اند در کمترین زمان و با کمترین هزینه شما را به نقطه مورد نظرتان خواهد رسانید.

آمدن به صفحه اول گوگل حق شماست