خاص باشید!

طراحی و گرافیک

چرا گرافیک؟
هر فروشنده حرفه ای به شما خواهد گفت که این “کلمه” باعث فروش می شود. این “کلمه” به توصیف ویژگی ها و مزایای محصول و یا نوع کسب و کار شما می پردازد. استفاده مناسب از آن در طراحی وب سایت، باعث ایجاد علاقه در افراد شده و شما را وادار به ادامه خواندن مطالب وب سایت می نماید و در واقع شما را به انجام فعالیت در وب سایت متقاعد می نماید. تا در نهایت کارت اعتباری خود را از جیب تان بیرون بیاورید! این “کلمه” در طراحی وب سایت به گونه ای مانند” سحر و جادو” عمل می کند و باعث چرخش دنیای بازاریابی اینترنتی می شود. به هر حال این “کلمه” در طراحی وب سایت “گرافیک” نامیده می شود. که باعث جلب توجه بیننده به وب سایت شده و او را تا جلوی درب شرکت شما می کشاند! استفاده از یک گرافیک قوی و حرفه ای در طراحی وب سایت می تواند تنها تفاوت وب سایت شما با دیگر وب سایت ها باشد. طراحی وب سایت شما و گرافیک آن می تواند “یک در میلیون” سایتی باشد که افراد بارها و بارها به آن مراجعه می کنند. هر شخصی که در امر بازاریابی اینترنتی دستی دارد، می تواند به شما بگوید که طراحی وب سایت و گرافیک آن چقدر می تواند باعث ایجاد چالش شده و مشتریان را به فروشگاه اینترنتی و یا صفحه فروش وب سایت شما جلب نمایید. فکر می کنید چرا بسیاری از کتاب های الکترونیکی، ویدئوها و برنامه های آموزشی بر روی تکنیکهای بازاریابی اینترنتی و ایجاد ترافیک وب سایت تمرکز می نمایند؟ شما باید در این زمینه مقداری راجع به رقبای خود درک بیشتری داشته باشید و تا زمانی که جایگاه خود و وب سایت خود را به سرعت بدست آورید. که این امر به تلاش فوق العاده ای برای تصرف مشتریان هدفمند در اینترنت و بازاریابی نیازمند است.

متفاوت دیده شوید!

آیا یک طراحی وب سایت با گرافیک حرفه ای، ارزش محصولات و یا خدمات شما را نیز افزایش می دهد؟
استفاده از گرافیک مناسب در طراحی وب سایت باعث تشدید “درک ارزش” کسب و کار شما توسط دیگران می شود. افراد هم موافق گرافیک حرفه ای و برنامه های جدید بازاریابی آنلاین و محصولات و خدمات با کیفیت می باشند. به طور مثال: آیا تصاویر روی بستهء یک جعبه برشتوک در واقع نشان دهندهء محتویات داخل بسته آن می باشد؟ خیر، اما قطعا ًبه فروش این محصول کمک خواهد کرد. استفاده از طراحی وب سایت مناسب و گرافیک حرفه ای و با کیفیت در آن باعث می شود کسب و کار شما حرفه ای تر به نظر برسد. اصولاً به حرفه ای ها بیشتر اعتماد می شود و اعتماد باعث فروش بیشتر خواهد شد. افراد بیشتر از آنهایی خرید می کنند که به آن شرکت اعتماد کرده و با آنها راحت تر می باشند.
پس چرا که نه!! با حضور حرفه ای در بازاریابی آنلاین توسط طراحی وب سایت مناسب و ترکیبی از گرافیک خیره کننده و با کیفیت، خود تان و کسب و کارتان را به دیگران معرفی نموده و در نهایت فروش خود را افزایش دهید.

برای جذب مخاطب خود

 

فقط 30 ثانیه زمان دارید…

آیا فکر می کنید گرافیک حرفه ای وب سایت پر هزینه و گران است؟
البته که نه،همیشه پر هزینه نیست. در واقع با انجام گرافیک عالی در طراحی وب سایت خود توسط متخصصان گرافیست که سایت هایی قدرتمند با قیمت مناسب ارائه می کنند، شگفت زده خواهید شد. خوب! مانع بعدی در این کار برای غلبه بر آن چیست؟ برای بسیاری از شما احتمالاً پیدا کردن یک تیم کامل می باشد؛ که قابل اعتماد، متخصص و با مسئولیت بوده و بتواند خدماتی که نیاز دارید را با قیمت مناسب به شما ارائه نماید. و مایل به گوش کردن آنچه شما نیاز دارید باشد!

چرا توکان؟
طراحان توکان سادگی طرح برای فهم بیشتر و استفاده از تکنیک های برتر روز را نکات اصلی موفقیت خود می دانند. احترام به نظر مشتری و داشتن تجربه در زمینه های مختلف هم نکات دیگری است که ما را کمک می کند تا موفقیت شما را تضمین کنیم!